Mi fute duart”, Romeo dhe Roza ngacmohen të zhveshur në shtrat

author
0 minutes, 30 seconds Read

\Dy banorët e “Big Brother VIP Albania”, prezantuesja Roza Lati dhe aktori Romeo Veshaj, gjatë natës së mbrëmshme kanë ngacmuar njëri-tjetrin.

Teksa ishin në dhomën e gjumit, Romeo i tha Rozës se i kishin humbur të brendshmet dhe për këtë arsye ndjente sikur ishte nudo në shtrat.

Pastaj, Roza ka reaguar duke shkuar dhe zhveshur në bikini i është bashkuar Romeos në shtrat.

Derisa po ngacmoheshin në shtrat, Romeo i tha Rozës: “Mi fute duart, mos mi fut duart”.

Kjo lojë u prit u pa si një moment argëtues nga banorët.

Similar Posts