Edona e thumbon, ndërsa Alba publikon video duke bërë shaka me zërin e saj

author
0 minutes, 26 seconds Read

Edona James ishte një nga ish banoret e BBVK e cila u shfaq në disa intervista menjëherë pas mbarimit të Big-ut.
Edona kishte publikuar disa video në insta story nga koha kur ishte pjesë e Big-ut duke e ofenduar Alben.

Ndërsa duket se Albes nuk i bën shumë për këtë.
Ajo ka publikuar një video në TikTok derisa përdor pikëirsht zërin dhe fjalët e Edonës që kishte thënë sa ishte pjesë e BBVK./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts