Ndodh propozimi i parë për martesë në Për’Puthen, konkurrentja befason me përgjigjen

author
0 minutes, 26 seconds Read

Konkurrenti i Për’puthen, Gerti propozoi Saiden në ditën e të dashuruarvenë praninë e nënave të tyre.

Çifti kanë pasur një rrugëtim të gjatë dhe të bukur në këtë program.

“Je i adhurueshëm”, i shprehu Saide Gertit, pasi pranoi propozimin për martesë.

Ata u fejuan zyrtarisht, ndërsa konkurrentët e tjerë iu bashkuan ahengut, duke kërcyer me këngë popullore shqiptare.

Në fund, të fejuarit kërcyen një vals dashurie, të shoqëruar me puthje pasionante.

Shiko foton:

Similar Posts