Ish-komandant i UÇK-së – Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në motel në Ferizaj

author
0 minutes, 30 seconds Read

Një person është gjetur pa shenja jete të enjten në mbrëmje në një motel në Ferizaj dhe akoma nuk dihet shkaktari i vdekjes së tij.

Siç merr vesh Sinjali, viktima është Izair Samiu, i moshës 61-vjeçare dhe u gjet në njërën nga dhomat e motelit Galaxy, ku kishte qëndruar bashkë me një grua.Në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen tij, pas ekzaminimeve për shenja vitale.

Ndërkohë, tashmë kanë intervenuar edhe njësitë përkatëse, ndërsa veprimet e tjera do të ndërmerren në koordinim me Prokurorin e Shtetit.

Similar Posts