Ballina

Në Mes Të Borës E Veshur Me Bikine, Policja Më E Nx.Ehtë E Kosovës Provokon Nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më se/k.si e Kosovës, raporton Gazeta Express. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë. Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet se.k/si nga Brezovica.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Ajo […]

Ballina

Në aktakuzën ndaj Shalës, Specialja përmend kete person te forte ne Kosove

Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Pjetër Shala, të enjten është transferuar në Hagë, në cilësinë e të dyshuarit për krime lufte. Në aktakuzën e redaktuar të publikuar nga Dhomat e Specializuara, Shala, i njohur gjatë luftës si “Ujku”, dyshohet se së bashku me disa pjesëtarë të tjerë të UÇK-së, kishin mbajtur të izoluar në […]

Ballina

Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ?

Albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej 3 shkurtit 2020 deri ne 25 mars 2020. Tani nga sot me 22 mars 2021 merr dety.ren e Kryeministrit prape pas zgjedh.jeve te 14 shkurtit. Prej janarit 2018 eshte krye.tari i partise se Levizjes Vete vendosje, te cilen e themeloi […]

Ballina

Dhímbje e madhe! Ishin të fejuar dhe ai i jepte makinës që u copa, 19 vjeçarja shqiptare që dha shpirt

Ajo është identifikuar si Elsa Meci, trupi i së cilës u bl l okua në automjet dhe u nxor nga forcat zjarrfikëse. Top Channel ka siguruar fotografitë e saj, e cila ishte e fejuar me Vilson Hoxhën, 25 vjeç, i cili drejtonte automjetin tip “Audi” dhe fatk eqësisht doli nga rruga duke u përp lasur […]

Ballina

EKSKLUZIVE: Njesia Speciale sapo arrestoi kete figure shume te njohur ne Kosove

Policia e Kosovës sot ka ndërmarr një aksion në Podujevë. Në këtë aksion është arrestuar i dyshuari, Besim Hajdari i njohur me nofkën “Ciprra”, mëson Indeksoline përmes burimeve. K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ “Ciprra” është i dyshuar për pla.gosjen e një personit në Podujevë. IndeksOnline kishte raportuar ekskluzivisht detaje mbi këtë […]

Ballina

EKSKLUZIVE Enver Hoxhaj Jep Doreheqje Nga PDK?

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, përmes një letre të hapur ka kërkuar nga PDK-ja largimin e personave, të cilët ai konsideron se bartin përgjegjësi për rezultatin e zgjedhjeve të 14 shkurtit.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se tkurrja e PDK-së, arriti pikën […]

Ballina

DHIMBJE E MADHE | LAJM SHUM I HIDHUR Baton Haxhiu Perfundon Prapa Grilave Nga SPECIALJA… Ja Arsyeja!!

Pas publikimeve te dosjeve, ku cak ishte zyrtari i larte i LVV, Rexhep Selimi, aktualisht i bu gosur ne Hage, Specialeja pranë Gi ykatës të Hagës, i ka bërë ftese Baton Haxhiut në cilësinë e të dyshuarit për pengim dhe ndërhyrje në drëjtesi. K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Këtë lajm e […]

Ballina

DHIMBJE E MADHE | Lajm “I HIDHUR” Per Kosoven Nga Ambasada Amerikane Dhe Amerika…

Ambasada amerikane: Kosova sillet sikur s’ka vhl Irus, është vend i vështirë për të shërbyer.Një komunikim i Ambasadës amerikane në Kosovë drejtuar Washingtonit ka përfunduar në duart e gazetarëve të portalit amerikan Politico.K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ Në të, ambasadori amerikan, Philip Kosnett flet për menaxhimin joefikas të pankd hemise nga […]

Ballina

Kush Nga Presidentet Mendoni Se Eshte Me I Duhuri?!! Vjosa Osmani Apo Thaci – VOTONI

Vjosa Osmani – Sadriu (lindur me 17 maj 1982) eshte juriste dhe Krye.tare e Republikes se Kosoves. Dy pale zgjedhjet e fundit te mbajtura ne Kosove e nxoren Vjosen si gruan deputete me te votuar ne hi.storine e Kuvendit te Repub.likes se Kosoves. Ajo ka ligjeruar ne Universitetin e Prishtines.Has,him Thaçi (i lin.dur me 24 […]

Ballina

Gjesti Qe Beri Presidentja Vjosa Osmani Per Bashkeshorten E Agim Ramadanit Do Ju Le Pa Fjale. Te Lumte

Vjosa Osmani ia zëvendëson famil,jes së Agim Ramadanit medaljen që u ishte vjedhur nga hajnat.Presi,dentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka bërë të ditur se sot familjes së heroit të kombit, Agim Ramadani, ia ka dorëzuar kopjen e dekoratës “Urdhri Hero i Kosovës”K liko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi⬇️⬇️ .Kjo medalje, të cilën ia […]