LAJME Nxehet Plaka: Un i q.. nanën pi birra edhe në emision s’ka kush që me ndalë

author
0 minutes, 27 seconds Read

Nxehet Plaka: Un i q.. nanën pi birra edhe në emision s’ka kush që me ndalë
Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

Rrushe Qorraj, në këtë emision tregoi se i pëlqejnë birrat, madje tha se nuk guxon askush ta ndalojë për këtë.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts