Pamje tmerruese: Momenti kur hajni i maskuar futet në një barnatore në Ferizaj, tronditet punëtorja!

author
0 minutes, 24 seconds Read

Dy barnatore ishin cak i hajnave në Ferizaj. Më 16 dhe 17 janar u kryen vjedhje.

Media ka siguruar pamjet e momentit në njërën prej tyre.

Aty shihet hajni i maskuar, me thikë në dorë, teksa kërcënon punëtoren dhe merr paratë nga barnatorja.

Institucionet e sigurisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer ekzaminimet e nevojshme, që ndihmojnë në zbardhjen e rrethanave të rastit, i cili me urdhër të prokurorit, është cilësuar “Grabitje”.

Similar Posts