“Kam mbet vet, deshi me ardhë me m’këqyr vajza, po vëllau i im s’e la – Ja pse!”, rrëfim i trishtë i të moshuarit të verbër

author
0 minutes, 41 seconds Read

“Kam mbet vet, deshi me ardhë me m’këqyr vajza, po vëllau i im s’e la – Ja pse!”, rrëfim i trishtë i të moshuarit të verbër
Këtë javë në rubrikën “Porositë e Bablokut” të emisionit Kojshia Show, ishte një personazh, i cili rrëfeu një histori tejet të hidhur.

Në moshën 56 vjeç, i zbuta rrudhat në një javë: një truk
IMMACULATE SKIN
I moshuari Adem Mustafa, i cili ka mbetur edhe i verbër, jeton i vetëm dhe pa mbikëqyrje, madje i mungojnë edhe kushtet për jetesë.

Ai tregon se vajza e tij kishte dashur që të kujdeset për të, por sipas tij, i vëllai e kishte penguar.

Rrëfimin e tij të plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts