“I kam ble pizhame, i kam zgjedh fustan”, Alba reagon ashpër ndaj Santianes pas prishjes së shoqërisë

author
0 minutes, 48 seconds Read

Ish – banorja e Big Brother Vip Kosova, Alba Vukaj, së fundmi ka reaguar për raportet e saj me Santianën.
Ajo përmes një postimi në Instastory (Instagram), është shprehur se si qëndron e vërteta e prishjes së shoqërisë me Santianën.

Vukaj ka theksuar se, i ka qëndruar afër dhe e ka mbështetur gjatë kohës kur Santiana ishte në momente të vështira ku të gjithë ishin kundër saj, ajo më tej ka thënë se e ka ndihmuar edhe me rrobat e saj duke i dërguar pako gjatë kohës sa ishte brenda shtëpisë.
Ish – banorja e Big Brother, Vukaj është shprehur se e ka telefonuar dhe i ka dërguar mesazh pasi ka dalë nga shtëpia e vëllait të madh, por që Santiana nuk i është përgjigjur dhe ka vazhduar të jap intervista të ndryshme për raportin ndërmjet të dyjave.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts