“Të q*** liderin”, nuk përmbahet Erjola, shpërthen në fjalor banal

author
0 minutes, 26 seconds Read

E pamë që në momentin që banorët u zgjuan! E nisur kjo ditë me plot tension, debate, nuk kishte si të përfundonte më keq nga ç’ka ka përfunduar.
Pak momente më parë Erjola është shfaqur duke përdorur një fjalor tepër banal dhe të paparanueshëm për formatin në të cilin ndodhet.

Mbetet për t’u parë s’e si ka nisur e gjitha, po një gjë është e sigurt, lidhet me liderin e shtëpisë, Fationin.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts