I fshiu të gjitha fotot bashk, e dashura e Endrikut habit me shkrimin

author
0 minutes, 58 seconds Read

Endrik Beba, banori më i ri i BBVA 3, qysh në hyrje ka deklaruar se është ne një lidhje dashurie dhe se janë në pritje të një fëmije bashkë.
Kujtojmë që Endriku kishte një djalë nga martesa e parë, i cili jetonte me të dhe me të dashurën e re.
Ditë më parë , ish gruaja e Endrikut reagoi në rrjetet sociale, duke ‘gjykuar’ mediat që djali është i saj e jo i të dashurës së re të Endrikut.

Ndoshta kjo është edhe arsyeja që e dashura e Endrikut fshiu të gjitha fotot që kishin bashkë, si në Instagramin e saj privat ashtu edhe te ai i Endrik Bebes.
Vetë e dashura e tij nuk ka deklaruar ende asgje se cfare ndodhi papritur me te.
Ajo çfarë ka postuar e dashura e tij është një video e bebit që ndodhet në barkun e saj, ku shkruan ‘Zoti e dinte që në këtë botë më duheshe vetëm ti.
Të dua shumë dritë e vogël,mezor pres te te marr ne krah!’ e nuk përmendi askund Endrikun.
Gjithsesi mbetet të shihet se çfarë ndodhi papritur me të./VEQSHQIP/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts