Të pandashëm, Kaderi publikon foton më të ëmbël në krahet e Lumbardhit

author
0 minutes, 16 seconds Read

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj u njohën brenda Big Brother Vip Kosova 2.

Ata krijuan lidhje brenda asaj shtëpie e që po vazhdon edhe jashtë shtëpisë.

Së fundmi Kaderi ka publikuar një foto të ëmbël krah Lumbardhit.

Ata duket se janë të pandashëm pasi i shohim gjithmonë bashkë./InfoKosova/

Shiko foton:

Similar Posts