Edona James bëhet bashkë me finalisten e BBVK 1, publikojnë foto krah njëra tjetres

author
0 minutes, 19 seconds Read

Edona James po vazhdon te jete shume aktive ne rrjete sociale.

Dy finalistet e Big Brother Vip Kosova, 1 dhe 2, Xhuliana Nura si dhe Edona James, janë bëre bashkë për një kafe.

Edona ishte ajo që postoj foto me Xhulin, ku krahas fotos ka shkruar “Fitueset e Big Brother Vip Kosova”.

Ato moren mjaft komente e pelqime nga ndjekesit e tyre.

Shiko foton:

Similar Posts