Tash e tutje jo ‘mbesa e Shyhretes’ por me emrin e vet Elira Martinaj

author
0 minutes, 29 seconds Read

Blogerja Elira Martinaj u komentua më herët më shumë si mbesa e këngëtares së dashur, Shyhrete Behluli.
Por, me kalimin e kohës fama e saj u vu në dukje secilën herë e më shumë dhe tani numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo gjithmone shfaqet me shumë stil dhe plot herë tejet terheqese.
Elira, këmbëngul që të njihet më shumë me arritjet e saj dhe jo më të etiketohet si mbesa e artistes së këngës popullore Shyhrete Behluli.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts