“S’do më japësh pak nga fryma jote?”, ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit

author
0 minutes, 25 seconds Read

Që prej fillimit të këtij edicioni të Big Brother nuk kanë munguar momentet romantike.

Përveç debateve publiku ka patë mundësi të shoh edhe momente të këndshme të çifteve të krijuara aty brenda.

Romeon dhe Heidin mbrëmjen e djeshme ja kanë shprehur ndjenjat e vërteta njëri-tjetrit.

Larg syrit të banorëve të tjerë, vetëm ata të dy në oborr. Çifti kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë të vërtetë në buzë.

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts