LIVE: Pamje nga e gjithe Prishtina nen uje VIDEO

author
0 minutes, 37 seconds Read

Postlajme do iu mbaje te informuar – Pelqe faqen ne facebook – Keto jane disa nga pamjet nga e Gjithe Prishtinaa


Shiu, breshëri dhe erërat e fuqishme “pushtojnë” Prishtinën

Pas temperaturave të larta të nxehtësisë, një mot me shi të dendur ka goditur në orët e mbrëmjes Prishtinën.Kryeqyteti është errësuar si pasojë e shiut, erërave e shtrëngatave që po ndodhin.

Në rrugët e qytetit shihen pak vetura, derisa nuk ka pengesa serioze në qarkullim.Kujtojmë, ditëve të fundit kanë mbretëruar temperatura të larta deri në 36 gradë Celsius.


Pamje:


Pamje te reja – GJENDJE e rënduar nga uji edhe në qendër të Prishtinës. Uji hynë edhe në banesa

Similar Posts