Rina Balaj del me veshje rrjetë, me pamje +16

author
0 minutes, 15 seconds Read

Rina Balaj ka kohë që nuk ka ndezur me ndonjë hit në muzikë.

Por këngëtarja istogase po dhezë në Instagram me fotot e saj gjysëm nudo.

Kësaj radhe Rina është shfaqur me veshje rrjetë duke e ndezur rrjetin dhe fansat me këtë stil provokues./Indeksonline/

Similar Posts