Arbenita Ismajli vishet në të kuqe dhe mahnit rrjetin me dukjen joshëse

author
0 minutes, 17 seconds Read

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin tonë.

Ata tashmë i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Te dy vazhdojne te jene aktiv ne fushat e tyre.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka ndryshuar stilin e vetullave dhe po duket tejet ndryshe./ORAinfo/

Shiko foton:

Similar Posts