Publikohet një video teksa Meritoni dhe Ilnisa kryejnë marrëdhënie seksuale në Big Brother

author
0 minutes, 43 seconds Read

Një video e cila po qarkullon në rrjet e tregon çiftin Meriton dhe Ilnisa në disa momente mjaft intime teksa dyshja po qëndronin të mbuluar në krevat.

Kjo situatë nuk ka shpëtuar pa u vënë re nga banorët e tjerë të shtëpisë.

Kanë qenë Egla, Albi dhe Juli të cilët e kanë komentuar me njëri-tjetrin këtë situatë.

Juli ka hedhur dyshimet se çifti po kryejnë marrëdhënie seksuale.

Egla e revoltuar i është përgjigjur se nuk e beson një gjë të tillë, pasi është shumë e shëmtuar që të ndodhë brenda BBV.

Juli ka vazhduar duke i kujtuar banorëve pyetjen që i ka bërë pak më parë Meritonit nëse do kryente marrëdhënie për të shkuar në finale.

Similar Posts