Nuk ndalet Kaderi, e kopjon ‘ashiqare’ Alben

author
0 minutes, 32 seconds Read

Kader Kicaj dhe Alba Vukaj janë dy ish banoret e Big Brother Vip Kosova.
Të dyja u komentuan për bukurinë fizike duke krijuar edhe një lloj inati mes vete.

Kjo pasi Lumbardhi me të cilin Kaderi është e lidhur, së pari kishte shprehur pëlqim për Alben.
Para pak dite Alba kishte publikuar një video ku shihet duke kënduar këngën ‘Ma kanë inati’ dhe pas disa dite të njëjtën video me të njëntën këngë e publikoi Kaderi.
Menjëherë edhe komentuar nga ndjekësit se ajo po kopjon Alben edhe jashtë BBVK./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts