Vesa i bën diss, ish shoqes që i’a mori të fejuarin!

author
0 minutes, 29 seconds Read

Vesa Vllasaliu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova e cila bëri bujë me deklaratat e saj.
Ajo ka rrëfyer para të gjithë shqiptarëve se si tashmë ish shoqja i’a kishte marrë të fejuarin Mërgim Berishen.

Ish shoqja e saj Edona ka publikuar një foto në Instagram ku shihet se është rregulluar dhe po duket mahnitëse.
Por, edhe Vesa duket se i ka bërë një diss pasi ka vendosur që të bëj një ndërhyrje në fytyrë ku po duket edhe më bukur./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts