Zbulohet se kush po e shoqëron Albën në pushimet luksoze!

author
0 minutes, 21 seconds Read

Alba Vukaj ka vendosur që të pushoj në një vend të ngrohtë, pas eksperiences në Big Brother Vip Kosova 2.
Ajo ka sjellur pamje të shumta për ndjekësit, të cilët e pyeten se ku dhe me kë shkoi në pushime.

‘Tulum, Mexico. Me familje!’ është përgjigjur Alba.
Edhe motra e saj Jonilda ka publikuar pamje ku shihen se janë bashkë në pushime./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts