Luiz Ejlli i ofendon dhe tallet keq me banorët e Big Brother Vip Albania 3

author
0 minutes, 26 seconds Read

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banoret e shtëpisë me të famshme në vend.
Teksa është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky bigu i ri si me kanë duke shiku Përputhen”.

Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtaret spektakolar./Kosovarja/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts