Zbulohet bashkëshorti i Françeskës, ish-banores së Big Brother VIP

author
0 minutes, 41 seconds Read

Françeska Murati u largua të shtunën nga Big Brother VIP Albania 3.

Ajo ka lënë garën përgjysmë dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, duke lënë në shtëpi vetëm pesë finalistët.

Teksa pas daljes, bukuroshja shqiptare ka shijuar kohë me familjen e saj, duke qenë se qëndroi brenda përplot ditë.

E njëjta ka publikuar së fundmi një fotografi me të birin duke shkruar: “Rikthehemi në realitet”.

E veç kësaj, fansat janë bërë kurioz edhe për partnerin, meqë nuk ndan imazhe me të në rrjete sociale.

Tanimë ka qarkulluar një imazh i tyre, ku edhe prezantohet për herë të parë burri i Miss-it.

Françeska ka qenë goxha e pëlqyer për lojën e saj në këtë reality shou.


/GazetaSinjali/

Similar Posts