Vajza e Bleros takohet me ish banorin e BBVK, sjell foton krah tij

author
0 minutes, 24 seconds Read

Tara është vajza e këngëtarit Blero dhe artistes Teuta Krasniqi.
Dyshja janë divorcuar kohë më parë ndërsa që të dy kanë vazhduar jetën me persona tjerë.

Blero ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova, ndërsa vajza e tij përpos babit kishte përkrahur edhe një tjetër lojtar.
Bëhet fjalë për Blerandon me të cilin u takuan bashkë me Bleron dhe Tara publikoi një foto krah tij./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts