Iliriana befason me pamjen pasi doli nga BBVK, do ta ‘tranonoj’ Adrin

author
0 minutes, 34 seconds Read

Iliriana dhe Ardi kanë qenë çiftit me i dashuri për publikun kosovarë.

Sa ishin banorë të shtëpisë me të famshme në Kosovë, Iliriana dhe Ardi me sjelljet e tyre bën për vete publikun, duke arritur deri në gjysmëfinale.

Edhe pse nuk arritën të shkonin në finale, çifit kanë fituar simpati të madhe në publik.

E pas daljes çiftit ka marrë lajmin e madh , pasi datat e tyre të këndimit tashmë janë rezervuar të gjitha.

E se fundmi Iliriana ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur bukur dhe e rregulluar me stil, Iliriana do ta ‘çmend’ Ardin kur ta shoh. /ORAinfo/
KLIKO KETU PER FOTO

Similar Posts