Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale

author
0 minutes, 27 seconds Read

Humoristi dhe gazetari i njohur Gani Gërmia, ka reaguar pas eleminimit të Santina Malokut nga Big Brother VIP Kosova 2.

Në një postim në llogarinë e tij në TikTok, Gani Gërmia vendosi të shoqërojë pamjet e Santianës në momentin kur po largohej nga shtëpia pas eliminimit me një melodi të njohur që ka bërë bujë në TikTok: balada “Jeta prap vazhdoi…” e Eli Malajt.
Kujtojmë se, finalja e madhe e BBVK është me 2 shkurt, ndërkaq finalistë janë Shqipja, Lumbardhi, Edona dhe Blerando.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts