Reagojnë Ardi dhe Mirdoni pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

author
1 minute, 4 seconds Read

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli si një banorë i vetëm kanë ndërprerë mbrëmë rrugëtimin e tyre në gjysemfinalen e Big Brother VIP Kosova 2.
Ardi dhe Mirdoni sot kanë publikuar pamje nga shtëpia duke shkruar falënderimet për mbështetjen e përkrahjen që kanë marrë nga ndjekësit e tyre dhe jo vetëm.

“I lumtur, e jashtezakonisht falenderues per mundesine dhe rrugetimin e perbashket. Big Brother, perpos mundesi, eshte edhe nje sfide shume e madhe, te cilen e kaluam suksesshem me Ardin ❤️
Sot, po me doket qe gjithcka filloi nga e para. Por kete here, e para nuk eshte nga zero. Sot po marr mesazhe, thirrje, komente e fjale pa fund. Po me dergoni momente qe i paskam harru dhe vet, po shoh detaje qe aty brenda nuk i kom pa. Sot po e shoh me sa shume vemendje na keni percjelle, e sa kujdes keni ndaj detajeve.”, u shpreh Mirdoni.
“Sot, nga shtepia, po percjelli momente nga Big Brother, e po me doket nji anderr e bome realitet. A me prite me na e pru dikush sintin!? A mundemi me dale vet tash… se e kena bo plan me ja u dhon juve krejt energjine qe e kena”, ka shkruar tutje Mirdoni.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts