Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)/DETAJE

author
0 minutes, 19 seconds Read

Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni.Sipas informacionëve, shoferi i ventures është lënduar dhe është dërguar në spital.Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje.

Similar Posts