Edona James reagon ashpër dhe bën deklaratën e papritur për Afrim Muçiqin dhe Mc Bekën

author
0 minutes, 49 seconds Read

Disa javë me parë Mc Beka dhe Afrim Muçiqi kanë treguar që nuk e pëlqejn Edonen, ndërsa ky i fundit ishte shprehur se as nuk do i këndonte në dasëm.

Sapo kishte parë intervistat e tyre nuk ka munguar as reagimi i Edonës në lidhje me këtë çështje.

Në një intervistë për ‘Priven’ Edona ishte shprehur “Ata kanë dashtë me rrit famën e vet qe me kanë përmend mu, atyre duhet me ju ardh marre për me fol për mu, nëse kishin pas fytyrë ata nuk kishin fol këso fjale ndaj meje, Afrim Muçiqin e njoh prej kohës se nanes teme, e tash ku është ai, kerkun hiç, ketë Mc Beken nuk e njoh hiç”.

Gjithashtu Edona ka treguar se komentet negative nuk i merr për baze dhe nuk i bënë përshtypje./Kosovarja/

Shiko videon:

Similar Posts