Martohet Santiana? Shfaqet në dallamë dhe po duket nusja më e bukur!

author
0 minutes, 28 seconds Read

Santiana është ish banorja e Big Brother Vip Kosova 2.

Ajo ishte shumë e përfolur për lojën e saj me Bucin madje shpesh herë edhe mori komente urrejtje në rrjet.

Por që kur përfundoi BBVK, Santiana po e shijon famen e me gjithë famen edhe reklamat e ndryshme që bën.

Së fundmi ajo ka realizuar një reklamë për veshje tradicionale ku shfaqe si nuse e veshur me dallamë.

Po i ka mjaft hije apo jo./InfoKosova/

Similar Posts