Del nga pishina pa të brendshme, Arta ‘i çmend’ të gjithë me format sensuale (Video)

author
0 minutes, 34 seconds Read

Del nga pishina pa të brendshme, Arta ‘i çmend’ të gjithë me format sensuale (Video)
Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Romeo dhe Lisi i planifikuan sot një ‘kurth’ Artës për ta hedhur në pishinë me rroba.

Teksa Romeo i ka marrë vëmendjen dhe gjeti justifikim për t’i hequr mikrofonin, aty Lisi e shtyn papritur duke e hedhur në pishinë.

Për shkak se ishte me rroba, fustani nude që kishte veshur për shkak të ujit u bë transparent dhe në momentin që doli nga pishina përveç se i ‘çmendi’ të gjithë me format trupore, u duk se nuk kishte veshur të brendshme.

Similar Posts