“Flasim kur të dalësh”, përplasje mes Ledjonës dhe Mikela Pupës, ja arsyeja

author
0 minutes, 38 seconds Read

Teksa ndodhet brenda shtëpisë së BBV, duket se Ledjona kur të dalë nuk do ta gjejë më punën e saj si gazetare e “Piranjat”, emision i drejtuar nga Florjan Binaj dhe Dojna Mema.
Duket se vendin e saj e ka zënë Mikela Pupa, ish konkurrente e Përputhen dhe ish konkurrente në BBV.

Lidhur me këtë, personi që i menaxhon Instagramin Ledjonës ka bërë një reagim thumbues, duke shprehur se gjërat do të sqarohen kur Ledjona të dalë jashtë.
“Kam parashikuar shumë gjëra në këtë intervistë, por nuk kisha parashikuar zëvëndësimin me Mikela Pupa. Gjithsesi do e sqaroj sapo të dal.”, ka shkruar personi që menaxhon Instagramin e banorës së BBVA 3.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts