Cili ishte bakshishi më i madh dhe më kë ka hatërmbetje?

author
0 minutes, 24 seconds Read

Këngëtari i njohur kosovar Mehdin Përgjeçaj-Meda, njihet për hitet e tij të shumta.
Të shumta janë edhe kërkesat e fansave që duan ta kenë për ahengje e evente familjare.

Ai ka thënë një intervsitë për Indeksonline ku ka shpjeguar detaje nga jeta e tij profesionale.
Se ku e mori bakshishin më të madh dhe a ka me dikë hatërmbejte mund ta degjoni në videon më poshtë.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts