Festuan edhe “Shën Valentinin” bashkë, Bes Kallaku na prezanton me dashurinë e tij!

author
0 minutes, 32 seconds Read

Duket se ky Shën Valentin nuk e gjeti Besin pranë Xhensilës, por pranë publikut.
Me këtë rast ai ka publikuar një story në instagramin e tij, ku edhe na zbulon dashurinë e tij, e që duket paksa edhe si një deklaratë thumbuese.

Kujtojmë se kohët e fundit aktori ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të fjalëve që përfliten, se i ka dhënë fund martesës së tij me Xhensilën.
Ato jo vetëm që nuk ndiqen në instagram, por kjo e fundit ka hequr madje dhe unazën e martesës.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts