Ndahet qifti pas dy ditesh te lidhur?, ja cka ndodhi me Bardhin dhe Saren

author
0 minutes, 33 seconds Read

Produksioni me anë të një zarfi të bardhë ka njoftuar banorët që sonte do të organizohet një dasëm në spektaklin televiziv “BBVA3”.Nga votat e banorëve ka rezultuar që çifti që do të martohet sonte janë Ilnisa dhe Meritoni, kjo ka bërë që Sara të shpërthejë ndaj Bardhit.

Sara i bërtet Bardhit duke e akuzuar se vota e tij ka bërë që Ilnisa dhe Meritoni të dalin në Prime me dasmën e tyre. Sara ka shkuar më tej teksa është shprehur se Bardhi po i prish lojën, dhe deshiron te distancohet, a eshte kjo ndarje mes tyre? – Mbetet te shihet

Similar Posts