Çfarë ndodhi poshtë jorganit? Momente të nxehta mes dy banorëve të BBV (VIDEO)

author
0 minutes, 24 seconds Read

Mbrëmjen e së hënës janë transmetuar pamje nga shtëpia e spektaklit televiziv “BBV3”, ku dyshja janë parë në një shtrat me njeri-tjetrin duke u ngacmuar.

Gjatë momentit që Bardhi është munduar ta puthë Sarën ajo reagon duke thënë:“Çfarë do prapë ti, ik tani”Duke patur parasysh që deri në ‘Prime-n’ e mëparshëm ajo u shpreh se nuk i interesonte asnjë gjë çfarë flitet brenda shtëpisë dhe jashtë saj.

Shiko videon:

 

Similar Posts