Futi në nominim të gjithë djemtë e shtëpisë, Sara i drejtohet me deklaratën e fortë Ilnisës: Nëse del Bardhi, unë…

author
0 minutes, 30 seconds Read

Sara ka deklaruar mëngjesin e sotëm se nëse i dashuri i saj, Bardhi, do të eliminohet nga “Big Brother VIP 3” këtë të shtunë, do të largohet edhe ajo me të.

Këtë e tha gjatë një debati me Gazin dhe Ilnisën, duke shtuar se Bardhi nuk është më i rrezikuari nga ky nominim.

Kjo deklaratë e Sarës vjen pasi ajo me Kutinë e Pandorës çoi në nominim të gjithë djemtë e shtëpisë dhe jo vajzat, ndërsa Gazi dhe Ilnisa janë të bindur se Bardhi do të lërë shtëpinë.

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts