Bucit e të fejuares së tij Verones nuk u bëhet vonë, nuk i kursejnë puthjet në publik

author
0 minutes, 18 seconds Read

Buci dhe Verona po e shijojnë së bashku famën e Bucit të marrë në “BBVK”.
Të dy së fundmi ishin të ftuar në një emision.

Nuk mungoi puthja shumë e komentuar e çiftit.
Ata u shprehen se po e shijojnë shumë kohën së bashku, duke e rimbushsuar mungesën e njëri tjetrit./Kosovarja/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts