Bora Zemani hyn në Big Brother Vip Albania, ndodh e papritura

author
0 minutes, 54 seconds Read

Ditën e sotme banorët e BBVIP 3, janë përballur me një sfidë mjaft të vështirë nga vëllai i madh. Brenda shtëpisë janë futur familjarët e të afërm të banorëve dhe ata duhet të mos reagonin dhe të mos i takonin ata.

Së fundmi brenda ambienteve të shtëpisë është futur moderatorja Bora Zemani e cila ka përqafuar kunatin e saj Romeo Veshaj.Bora e ka përqafuar duke thënë se i lejohet t’i takoj banorët, ndërkohë që Romeo është përpjekur të qëndroj sa më i ftohtë dhe indiferent në mënyrë që të mos marrin penalizime nga vëllai i madh.

Në pamundësi për t’i folur dhe përqafuar, Romeo shpërtheu në lot, ndërsa banorët e tjerë tentuan të shpërqëndronin situatën.Më herët në shtëpi u fut edhe Rita Lati, vëllai i Ilnisës, zëri i djalit të julit, Dashnor Diko etj, me të cilët banorët nuk duhet të reagonin.

Similar Posts