Aksident trafiku te ‘Lesna’ në Prishtinë, vetura godet këmbësorin (VIDEO)

author
0 minutes, 26 seconds Read

Një aksident trafiku ka ndodhur para gjysmë ore te ‘Lesna’ në Prishtinë, ku një veturë ka goditur një këmbësor, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje, ku shihet se Autoambulanca dhe Policia kanë intervenuar në vendin e ngjarjes.Akoma nuk dihet gjendja shëndetësore e këmbësorit, teksa ndihma e parë i është dhënë nga ekipi mjekësor.Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja./GazetaSinjali/

Similar Posts