Zarf i zi në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, çfarë do të ndodhë sonte?

author
0 minutes, 32 seconds Read

Teksa javët kalojnë, situatat dhe dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” shtohen.

Çiftet e shtëpisë kanë qenë protagonistë, me Sarën dhe Bardhin që duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet mes tyre, ndërsa Romeo dhe Heidi kanë pasur debatet e para.

Por jo vetëm dashuritë, pasi edhe miqësite po vihen në provë, teksa Juliani dhe Gazmendi kanë pasur debate të forta.

Një zarf i zi ka dënuar Ilnisën pasditen e djeshme, por sot, një tjetër ndodhet në shtëpi.

Por, se kush do dënohet këtë herë pritet të zbulohet në primen e sotëm.

Similar Posts