“Ti më ke provokuar”, Meri i ‘vërsulet’ moderatorit kosovar

author
0 minutes, 44 seconds Read

Puthja e parë që ndodhi në këtë edicion të tretë të “Big Brother” ishte ajo më e papritura, jo mes një çfiti zyrtar por mes Merit dhe Meritonit kur ajo shpëtoi nga eliminimi. Por me sa duket tanimë Meri po e kthen në favorin e saj situatën, ku akuzon disa nga djemtë se e kanë provokuar.

MERI: A KE KËRKUAR PUTHJE NË ÇDO CEP? EDHE KY MË KA PROVOKUAR SE MË KA MARRË PUTHJE LIVE. AMA UNË NUK JAM NGA ATO QË PROVOKOHEM. MERI NUK PROVOKOHET.MERITON: ME SHUMË RESPEKT, MOS HAJDE TË MË KAPËSH PËR FAQE.MERITONI: UNË TA BËRA ME QEJF.MERITON: NE TË KEMI RESPEKTUAR DHE TË KEMI LEJUAR.MERI: TI MË KE PROVOKUAR.MERITON: MËNYRA SE SI ERDHE MA KAPE FAQEN NUK ËSHTË E BUKUR.MERI: JO, JO, ME QEJF, ME DASHURI.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts