Xhuli ‘shokon’ me deklaratën e papritur për familjen

author
0 minutes, 44 seconds Read

Ish banorja e Big Brother, Xhuli Nura ka dhënë deklarata të çuditshme dhe të pamatura në emisionin e mëngjesit “Dita e re”.
Ajo ka thënë se cdo familje e ka nga një ‘pedofil’.

“E kam thënë një fjali që ka qenë pak e ashpër por që nuk jam penduar, çdo familje e ka një ‘pedofil’, sepse kur arrin ta shohësh historinë tonë pedofili nuk vjen nga një qytet tjetër në qytet tondin por vjen nga rrethi që ka akses fëmija yt, do të thotë kush ka akses të fëmija yt, njerëzit familjarë, qyteti që po jeton, shkolla, sepse kjo është zinxhirë”, tha ajo.
Nura shton se shantazhi që i ka ndodhur vajzës 27 vjeçare nga ai person ka ndodhur si pasojë e bullizimit që i ka ndodhur atij gjatë fëmijërisë së tij.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts