Tunës i ndodh e papritura në hotel

author
0 minutes, 42 seconds Read

Tunës i ndodh e papritura në hotel

Kengetarja shqiptare Tuna ka ndarë një moment të papritur në një story në Instagram. Tuna, e njohur për prezantimin e saj të jashtëzakonshëm dhe stilin e lirshëm, ndau një pamje ku tregonte se si i lante flokët në hotel.

Të gjitha gocave mund ti ketë ndodhur e njëjta gjë, duke i larë flokët me shoqet tona. Në story-in e saj, ajo shfaqej duke larë flokët e ulur në tokë me kokën në dush. Ndërkohë që shumë persona mund ta kenë konsideruar këtë moment si të zakonshëm të jetës së përditshme, për këngëtaren duket më shumë si një moment funny, pa një lavatest dhe duket dhe pa drita.“It’s hairwash time”, shkruan ajo në foton e postuar.

Similar Posts