E dhimbshme: Vdes në moshë të re kosovari Vehbi Gjoci

author
0 minutes, 22 seconds Read

Ka vdekur në moshë të re kosovari Vehbi Gjoci.Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë gazetari Burim Etemaj, shkruan 02 Press.

Njoftimi nga Etemaj:

E dhimbshme të zgjohesh me lajmin për vdekjen e një prej shokëve më të mirë, Vehbi Gjoci.
Gjoc, ike shpejt, por si askush tjetër ke lënë pas vepra të mira e kujtime të paharrueshme.
Ngushëllime familjes, miqve dhe shokëve!
Lamtumirë shoku im!

Similar Posts