Tuna provokon rëndë me foto nga shtrati

author
0 minutes, 16 seconds Read

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo njihet per kenget e saj qe shnderrohen menjehere ne hite.

Ajo eshte goxha aktive ne rrjete sociale shpesh edhe me foto provokuese.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e shtrirë dhe po duket tejet provokative./ORAinfo/

Shiko fotot:

Similar Posts