Alby Rydes tregon edhe njehere format e saja bombastike ne kete Video

author
0 minutes, 19 seconds Read

Alby the Goat ishte pjese e Big Brother VIP Kosova ku qendroi me shume se 60 dite dhe tregoi qe eshte nje nenen e e kujdesshme por edhe nje grua shume e dashur. Edhe pse me heret ishte marre me filma per te rritur ajo perseri her pas here publikon video te nxehta shtype posht dhe shiko videon ku Alby duket bombastike

Shikojeni Videon ketu

Similar Posts