Sonte eliminim i dyfishtë, çfarë pritet të ndodhë në Big Brother Vip

author
0 minutes, 22 seconds Read

Natën e sotme në prime-n e radhës së Big Brother Vip 3 pritet eliminim i dyfishtë, i pari mes Romeos, Heidit dhe Elvisit, ndërsa eliminimi i dytë mbetet enigmë nga Vëllai i Madh.

Nuk dihet ende se si do të ndodhë eleminimi i dytë dhe nëse do të hapet një tjetër “Kuti Pandore”.
Produksioni ka lajmëruar se sonte do të ketë dhe një surprizë për Shën Valentin.

Similar Posts