Po krahasohet me Era Istrefin, shikoni si Santiana këndoi mbrëmë në koncert dhe videoja u bë virale

author
0 minutes, 33 seconds Read

Santiana nuk po ia ndal këngës as jashtë shtëpisë së BBVK.
Së fundmi në një video të publikuar shihet Santiana duke kënduar këngën “8 me 2” – një këngë që këndohet nga këngëtari Sinan Hoxha
Ndonëse zëri saj lë për të dëshiruar, duket se ajo po e shijonte mjaft perfomancen që po bënte.

Me këto rreshta, modelja është bërë virale në internet.
Kujtojmë se para pak kohësh publiku u befasua edhe më zërin live të këngëtares Era Istrefi ajo kishte marrë kritika të shumta për paraqitjen e saj.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts